Різографи RISO - Ризограф Riso SF9390 A3+PC+Lan 600*600dpi (S-7097E)

479,840.00
Виробник RISO KAGAKU CORPORATION
Модель: SF9390
Артикул: S-7097E
Наявність: На складі

RISO SF 9390 забезпечує виняткову якість друку з неперевершеною максимальною швидкістю друку і неймовірно низькими витратами, що дозволяє легко і ефективно виконувати друк великих об'ємів.
У режимі максимальної продуктивності за 5 хвилин Ви можете надрукувати близько 950 сторінок.
Сканування і друк з високим розділенням в 600 х 600 dpi дозволяє отримати чіткі зображення навіть тонких ліній і дрібних деталей. У SF 9390 використовується майстер-плівка на основі двошарового листа (стандартний шар плюс шар тонкої фільтрації), що забезпечує максимально високу якість відбитків.
Друк можна робити з паперових оригіналів, з комп'ютера, з носителя USB або зі збережених даних, а великий сенсорний екран дозволяє легко вибирати налаштування і редагувати оригінальний документ.
За допомогою функції "Друк декількох сторінок на одній" документи, займаючі декілька сторінок, можна поміщати на меншій кількості сторінок і в зручному для прочитання форматі, таким чином, знижуючи витрату паперу для друку.
Висока швидкість і максимальна кількість функцій і налаштувань - для користувачів з великим об'ємом друку і високими вимогами.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: