Переваги

1. Найвища продуктивність у світі (до 160 повнокольорових сторінок в хвилин)

Riso СomColor GD 9630/9631 - найшвидші принтери у своєму класі. Вони можуть надрукувати 1000 повнокольорових односторонніх копій приблизно за 6 хвилин - в середньому, в 5 разів швидше, ніж звичайний офісний принтер.

2. Гранично низька собівартість відбитку

Фарба кожного з чотирьох кольорів (ціан, маджента, жовтий чорний і сірий) поставляється в картріджах по одному літру. За міжнародним стандартом ISO/IEC 24712, одного літра чорної фарби при стандартній щільності друку в чотири краплі вистачає на 91 200 відбитків, а літра кольорової фарби на 140 000 відбитків.

3. Найвища надійність і низькі сервісні витрати

Принтери ComColor сконструйовані для великих друкарських навантажень і розраховані на тривале використання. Перевірена довговічність принтерів гарантує багато мільйонів відбитків (максимальний об'єм друку - 1 мільйон копій в місяць), а завдяки тому, що в процесі друку не використовується нагрів, принтери легко справляються з будь-якими піковими навантаженнями і не мають обмежень по тривалості безперервного використання. Устаткування невибагливе в роботі і не вимагає частої заміни запчастин, що дозволяє мінімізувати час простою і уникати перебоїв з друком.

4. Екологічна чистота і низьке енергоспоживання

В порівнянні з іншими продуктивними машинами, технологія принтерів ComColor є екологічно чистим видом друку. Принтери не нагріваються, не забруднюють робоче приміщення і довкілля озоном або іншими шкідливими речовинами, мають натуральний склад фарби і відповідають стандартам програми Energy Star. Крім того, нові моделі стали споживати ще менше енергії, ніж їх попередники. Наприклад, споживання енергії під час друку складе всього 0,15 Вт-ч на сторінку.

Ця категорія порожня.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами