Переваги

Свій перший різограф Riso Kagaku Corporation вивела на ринок в 1980 році, і з тих пір, відповідаючи на зростаючі потреби користувачів, продовжує вдосконалювати випускаються пристрою.

Основне застосування ризографи зараз знаходять там, де необхідно швидко і дешево зробити від 15 відбитків до декількох тисяч монохромних копій - тобто коли тираж може бути обтяжливий для звичайного принтера або копіра і недостатньо великим для офсету. Вони ідеально підходять для оперативного друку різних бланків, листівок, брошур, інструкцій, конвертів та листівок, і тому впевнено зайняли свою нішу скрізь, де є потреба в тиражуванні - як у державних організаціях, школах, ВУЗах і медичних установах, так і в промисловості, друкарнях, фінансових структурах.

Всі моделі RISO об'єднані ключовими для різографів перевагами:

1. Продуктивність.

Ризограф не вимагає часу на розігрів і готовий до роботи відразу після включення. Швидкість друку в різних моделях варіюється від 60 до 185 копій в хвилину, тобто за 8 годин роботи одна машина може зробити більше 88 тисяч копій. Відсутність процесу нагрівання також дозволяє використовувати машину практично 24 години на добу.

2. Економічність.

При друку на різографі значну частину вартості тиражу становлять фіксовані витрати, що йдуть на виготовлення майстра і його первісне прокрашивание. Тому зі збільшенням тиражу вартість однієї копії буде тільки зменшуватися.

3. Простота роботи.

Працювати на різографі нітрохи не складніше, ніж на копірі, що дозволяє легко і оперативно, не вдаючись до допомоги професіонала-друкаря, надрукувати практично типографські тиражі листівок, буклетів, прайс-листів і т. д.

4. Відмінну якість зображення.

Роздільна здатність різографа при скануванні і друку - до 600 точок на дюйм, а досягненню оптимального результату сприяють спеціальні режими обробки зображення.

5. Абсолютна екологічна чистота.

Ризографи абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища. На відміну від лазерних принтерів, вони не виділяють при роботі ніяких шкідливих речовин і не нагріваються, а витратні матеріали виготовлені з натуральних, екологічно чистих продуктів.

Технологія ризографии використовується для створення друкованої продукції, застосовуваної в самих різних областях діяльності:

Галузь діяльності Що друкують на різографі
Освіта Підручники, методички, керівництва, наукові роботи, матеріали конференцій
Установи, організації Бланки, формуляри, циркулярні листи, конверти, розклади, інструкції
Друкарні, копіювальні центри Регіональні газети, малотиражки, книги, брошури, буклети, постери, календарі, рекламні матеріали
Промисловість Технічні паспорти, інструкції з використання, супровідна документація, гарантійні талони
Медицина Медичні карти, бланки рецептів, анотації до ліків, описи курсів лікування
Уряд Укази, постанови, матеріали засідань, проекти законів, методичні укази, документація
Фінансові структури Бюлетені, котирувальні листи, платіжні відомості, бланки для ощадкас, звітні документи
Громадські та політичні організації Матеріали для передвиборних кампаній, листівки, опитувальні листи, матеріали для розсилки
Релігія Проповіді, звернення до пастви, духовна література, брошури

 

Ця категорія порожня.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами