Новини

17.10.2019

Більше якості, більше продуктивності - ось що означає нова серія RISO GD. Завдяки 5 чорнила (CMYK + Grey) він забезпечує найкращі результати друку, а також високу продуктивність - до 160 сторінок на хвилину для більшого задоволення в друкарні. Серія RISO GD - це відповідь RISO на вимоги д ..

Детальніше
15.10.2019

Цифровий копіювач RISO друкує на значно ширшому діапазоні носіїв зі швидкістю, яка не може бути узгоджена загальною офісною технологією. Цифровий копіювач RISO (раніше його називали Risograph) спеціально розроблений для подолання розриву між копіювальними та офсетними системами, обробляючи довжин ..

Детальніше
27.09.2019

Digital Duplicator Серія SF EⅡ є важливою віхою, а також шедевром безперервних інновацій RISO. Завдяки чудовій працездатності, високої швидкості і видатному якості друку серія SF EⅡ виводить вас в абсолютно новий вимір друку. ..

Детальніше
24.09.2019

RISO KAGAKU CORPORATION (президент і генеральний директор: Акіра Хаяма; далі «RISO») оголосила сьогодні про випуск нового бренду високошвидкісних струменевих принтерів VALEZUS для ринку виробничої друку. RISO почнеться з послідовного розгортання по всьому світу першого продукту нового бренду, VAL ..

Детальніше
24.09.2019

VALEZUS T2100 Першим продуктом нової марки, VALEZUS T2100, є високошвидкісний повноколірний струменевий принтер. Підключивши механізми принтера для друку на передній і задній стороні відповідно, VALEZUS T2100 досягає неймовірно швидкої двостороннього друку зі швидкістю 320 сторінок на хвилину ..

Детальніше

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами