Технологія

Технологія друку

Друкує механізм принтерів ComColor складається з чотирьох паралельно розташованих ліній друкуючих головок, по числу квітів CMYK, що забезпечує запечатування всієї ширини листа за один прохід, так як аркуш паперу проходить під всім друкуючим блоком без зупинок. Довжина лінії друкуючих головок залежить від формату друку - 316 мм для машин формату А3 і 212 мм для формату А4. Стандартна чіткість друку 300 х 600 dpi, а покращене - 600 х 600 dpi.

Для нанесення фарби використовується пьезо-технологія: електричний імпульс перетворюється в тиск, під дією якого друкуюча головка викидає строго певну кількість крапель фарби на папір.

Фарба і якість друку

Для серії ComColor RISO розробила спеціальний склад швидковисихаючої пігментного фарби на масляній основі, яка миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання. Завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.

Якість друку в стандартному режимі аналогічно якості звичайних струменевих принтерів і є достатнім для великого спектру завдань: бланки, квитанції, листівки, тестові завдання, офісні документи, презентації, які можна друкувати в кольорі практично за ціною чорно-білого друку.

Крім того, принтер дозволяє управляти кількістю крапель фарби, які формують точку зображення - від однієї до семи. Рівень друку за замовчуванням - чотири краплі, що містять 24 піктолітра фарби. Відповідно, зменшивши щільність друку на 1 краплю, Ви економите 25% вартості відбитка. Для друку з максимальною якістю друку вибирається опція «7 крапель на точку» і потрібно папір зі спеціальним покриттям для струменевого друку.

Швидкість

Швидкість друку залежить від моделі принтера і вибраного режиму друку. У стандартному режимі старші моделі ComColor 9150/9110 досягають швидкості 150 сторінок на хвилину при односторонньому друці і 75 аркушів за хвилину при дуплексной. При друку на папері формату А3 швидкість складає 80 стор / хв. При збільшенні або зменшенні щільності друку, швидкість також буде варіюватися. Максимальна швидкість моделей ComColor 7150/7110 - 120 сторінок на хвилину, а ComColor 3150/3110 - 90 сторінок на хвилину.

Для досягнення оптимального результату при друку принтер автоматично контролює швидкість подачі паперу (і силу притиску) в залежності від налаштувань щільності друку і заданого типу паперу.

Папір

Завдяки вдосконаленому тракту подачі паперу принтер легко справляється з різними видами тонких і щільних паперів (від 46 до 210 г / м2), у тому числі з переробленої папером, конвертами і листівками.

Подача паперу в моделях ComColor 3110, 7110, 9110 здійснюється через стандартний лоток, місткістю до 1000 аркушів (тут і далі ємність вказана для паперу 85 г / м2, тобто при використанні стандартного паперу 80 г / м2, місткість буде вище). Стандартний вихідний лоток розрахований на 500 аркушів.

У моделях ComColor 3150, 7150, 9150 є також три додаткових фронтальних лотка, що, по-перше, збільшує час безперебійної друку, а по-друге, зручно для роботи в багатокористувацької середовищі, коли кожен з лотків може бути виділений під певний тип паперу - наприклад, формату А3, спеціальних бланків, сертифікатів.

Крім того, максимізувати переваги високої швидкості принтерів і здійснювати тривалу безперервну друк можна за допомогою нових комплектуючих - лотка подачі та лотка прийому паперу великої ємності - до 4000 аркушів.

І, нарешті, при необхідності можна встановити на стандартний лоток подачі одне з двох опціональних пристроїв: для роботи з конвертами або для роботи з щільним папером до 400 г / м2.

Ця категорія порожня.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами