Різографи RISO - Майстер плівка Riso А3 RZ / MZ / ME-HD (220 кадрів) (S-5467E)

2,465.00
Виробник RISO KAGAKU CORPORATION
Модель: RZ/MZ/ME-HD
Артикул: S-5467E
Наявність: На складі
Майстер-плівка riso RZ-HD - витратний формовий матеріал для цифрового трафаретного способу друку. Використовується на ризографах серії  RZ/MZ/ME-HD Формат A3, в рулоні 220 кадрів.
 
Для кожної серії машин фахівцями Riso Kagaku Corporation створюється своя майстер-плівка різо, ідеально відповідна саме цієї серії, термоголовки, фарбі і механізму протягання і виготовлення друкованої форми.
 
Пропалює отвори однакові за розміром, тиражестойкость 1 кадру не менше 4000 відбитків без втрати якості (на простих оригінал-макетах - до 15000), фарба продавлюється тільки через пропалені отвори, а не по всій поверхні кадру.
 
З моменту натискання кнопки «Пуск» до моменту отримання першого відбитка витрачається від 11 до 24 секунд в залежності від формату.
 
Складається з термочутливого багатошарового матеріалу. Верхній шар, дотичний з папером - тонка полімерна плівка товщиною в кілька мікронів, нижній - волокнистий, свойлоченний, схожий за структурою на тонку рихлу папір. Між ними - скріплює адгезивний шар.
 
Для забезпечення високої якості друку всього тиражу майстер-плівка різо повинна відповідати наступним вимогам:
 
- структура, щільність, склад, товщина кожного шару окремо і всього матеріалу в цілому повинні бути однаковими по всій площі рулону і забезпечувати рівномірне розтягнення в поздовжньому і поперечному напрямку для щільного прилягання кожного кадру до сітки формового циліндра;
- адгезивний, середній шар повинен міцно скріплювати плівку і волокнисту основу, при цьому не впливати на фізико-хімічні властивості матеріалу;
- на плівковому шарі, після проходження під термоголовкою, повинні залишатися отвори в суворій відповідності з оригіналом, з рівними краями, що не розповзаються від взаємодії з фарбою і папером. Саме плівковий шар забезпечує загальну тиражестойкость майстра щонайменше 4000 копій з 1 кадру;
- волокнистий шар повинен однаково добре пропускати фарбу по всій поверхні рулону і забезпечувати рівномірність розподілу фарбувального пігменту по всій формі і відповідно стабільність щільності друку. При друку плашки заливка повинна бути однаковою щільності і товщині фарбувального шару.
- забезпечувати якість друку в суворій відповідності з заявленою кількістю dpi на всьому протязі тиражу і щонайменше 4000 копій з 1 кадру.
Ціна на оригінальну майстер-плівку riso трохи вище, ніж на сумісну, однак забезпечення більш високої тиражестойкости і високої якості друку нівелюють цю різницю в процесі роботи
 
Висока якість витратних матеріалів для різографа є запорукою стабільно високої якості друку всього тиражу і, в цілому - довговічності друкарської машини.
 
Юніпрінт Україна - офіційний дилер RisoGmbH Німеччина. Ми гарантуємо, що у нас ви купите якісні витратні матеріали для різографа за розумною ціною. В наявності фарба і майстер-плівка різо для машин всіх серій. Ви можете під'їхати до нас в офіс і забрати товар самовивозом або оформити доставку. Доставка здійснюється по Києву - власним автотранспортом, по всіх регіонах України обраної транспортною компанією, подробиці уточнюйте у менеджерів клієнтського відділу.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: