RISO Цифрові Дублікатори

RISO, Цифрові ДублікаториЦифровий копіювач RISO друкує на значно ширшому діапазоні носіїв зі швидкістю, яка не може бути узгоджена загальною офісною технологією. Цифровий копіювач RISO (раніше його називали Risograph) спеціально розроблений для подолання розриву між копіювальними та офсетними системами, обробляючи довжину пробігу, яка занадто довга для копіювальних машин або лазерних принтерів і занадто коротка для офсетних принтерів.
 
Цифровий копіювач RISO дозволяє організаціям вносити багато завдань з друку в дім для максимального контролю та обмеження витрат, що призводить до економного друку на вимогу. А цифрові копії можуть працювати з завданнями друку, починаючи від повсякденних документів та ділових комунікацій до більш спеціалізованих додатків, таких як форми на замовлення, візитні картки, етикетки та навіть паперові пакети.
 
Деякі називають цей продукт цифровою пресою, інші - цифровим принтером. Деякі давні люди досі називають це Різографом. Напевно, одне - це економія часу та грошей!

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами